Hasar İşlemleri


Size nasıl yardımcı olabiliriz?


Mekanik onarım ve bakım kapsamındaki talepleriniz için aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz.
Acil Servis / Yol Yardım gerektiren durumlarda, 7 gün 24 saat 4442299 arayarak Yol Yardım Hattı'ndan destek alabilirsiniz.
Kaporta/Boya hasar onarımı gerektiren durumlarda, randevu almanıza gerek olmadan, doğrudan servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Anlaşmalı Sigortalarımız
Allianz Anadolu Sigorta Ankara Sigorta Atlas Mutuel Bereket Sigorta Doğa Ergo Ethica Eureko Sigorta Groupama Sigorta Gulf Güneş Sigorta Halk Sigorta HDI Sigorta Koru Mutuel Liberty Sigorta Mapfre Sigorta Orient Sigorta Quik Sigorta Ray Sigorta Türk Nippon Sigorta Unico Sigorta Sompo Japan Sigorta Magdeburger Sigorta Zurich Sigorta Generali Sigorta Neova Sigorta Ziraat Sigorta
  Gül-Al Otomotiv'de, otomobilinizin ihtiyaçları ve ek istekleriniz ilgili servis danışmanımızla birlikte belirlenir.
  Servis danışmanımız tarafından yapılan tespit sonucunda, otomobiliniz için gerekli işlemler, öngörülen bütçe ve otomobilinizin tahmini teslim zamanı belirlenerek tarafınıza açıklanır.
 Otomobilinizin onarımı sırasında tespit edilebilecek ek işlemler konusunda size bilgi verilerek, onayınız istenir
 Servis sürecinde otomobilinize uygulanan tüm işlemler, üretici firma standartlarındadır ve bu standartlar her yıl düzenli olarak üretici tarafından denetlenir.
 İşlemleri tamamlanmış olan aracınız, kalite kontrolü ve yol testi yapıldıktan sonra, temiz bir şekilde size teslim edilir.